PERFORMANCE LINE TRI CREATINE MALATE 1100 BLISTERS

PERFORMANCE LINE TRI CREATINE MALATE 1100 BLISTERS

TRI CREATINE MALATE 1100

JABŁCZAN TRIKREATYNY W TABLETKACH

  • 1100 MG JABŁCZANU TRIKREATYNY W KAŻDEJ TABLETCE
  • 3300 MG CZYSTEJ KREATYNY W DZIENNEJ PORCJI
  • KREATYNA W WYSOCE BIODOSTĘPNEJ FORMIE JABŁCZANU
  • DOSTARCZA JABŁCZAN – POŚREDNI METABOLIT CYKLU KREBSA
  • KREATYNA SPOŻYWANA W ILOŚCI 3 G DZIENNIE ZWIĘKSZA WYDOLNOŚĆ ORGANIZMU PRZY INTENSYWNYCH, KRÓTKICH ĆWICZENIACH FIZYCZNYCH
  • PRODUKT POLECANY W TRENINGU INTERWAŁOWYM
  • WYGODNA FORMA PODANIA – TABLETKI
  • ODPOWIEDNIE DLA WEGETARIAN

 

TRICREATINE MALATE 1100 to nowa tabletkowa wersja produktu kreatynowego, dostarczanego w formie czystego jabłczanu trikreatyny. Taka kompozycja cząsteczki sprawia, że wraz z 3 cząsteczkami kreatyny dostarczamy do organizmu 1 cząsteczkę kwasu jabłkowego, który w organizmie bierze udział w szlaku metabolicznym prowadzącym do otrzymania wysokoenergetycznej cząsteczki ATP- adenozynotrifosforanu – podstawowego substratu energetycznego dla pracujących mięśni. Jednak jabłczan to tylko substancja dodatkowa, która ma na celu stabilizować cząsteczkę oraz zwiększyć jej biodostępność dla organizmu. Kluczowym składnikiem w produkcie jest kreatyny.

Kreatyna to stosunkowa niewielka cząsteczka, nie będąca aminokwasem, która w organizmie występuje głównie w mięśniach i bierze tam udział w licznych procesach komórkowych, w tym wykorzystywana jest w syntezie białek mięśniowych. Kreatyna jest chyba najbardziej znanym i rozpowszechnionym suplementem w dziedzinie żywienia sportowców ale też okazjonalnie ćwiczących amatorów. Swoją „sławę” w latach 90. XX wieku kreatyna zyskała szczególnie jako naturalny sposób na zwiększenie wyników sportowych i budowanie beztłuszczowej masy ciała. Obecnie jest też polecana w treningu wydolnościowym przy krótkich ale intensywnych ćwiczeniach fizycznych, gdzie przy spożyciu 3 g czystej kreatyny dziennie zaobserwowano zwiększenie wydolności organizmu u ćwiczących dorosłych. TRICREATINE MALATE 1100 w dziennej porcji dostarcza aż 3,3 g czystej kreatyny więc wydolność organizmu z produktem jest pod właściwą kontrolą.

TRI CREATINE MALATE 1100. Suplement diety

Porcja: 2 tabletki
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Zawartość w

2 tabletki

4 tabletki

Jabłczan trikreatyny

2200 mg

4400 mg

w tym kreatyna

1650 mg

3300 mg

Składniki: Jabłczan trikreatyny, substancja wypełniająca (E460(i)), maltodekstryna, substancja wypełniająca (E341), substancje przeciwzbrylające (E470b, E553b), substancje glazurujące (E1521, E1203, E464), barwnik (E171), emulgator (E322).

Zalecane spożycie: Spożywać 4 tabletki dziennie (2 tabletki przed treningiem/w ciągu dnia oraz 2 tabletki po treningu/przed snem).

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt może spowodować wzrost masy ciała. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto: 120 tabletek (198 g)


FA-PLP000091

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce oraz akceptujesz regulamin naszego sklepu.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć